Konkurs fotograficzny "Z logo Gminy Dobrcz w tle"

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
10 stycznia 2019

       Wybierasz się na ferie?  Masz przy sobie aparat, bądź telefon z aparatem? Lubisz robić zdjęcia? Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś/odpowiedziałaś TAK, mamy coś dla Ciebie.

Czekamy na zdjęcia gdzie logo będzie tłem ciekawych wydarzeń czy wyjątkowych miejsc.

 

 

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest Urząd Gminy w Dobrczu.
 2. Celem konkursu jest promocja Gminy Dobrcz.
 3. W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież ucząca się z terenu gminy.
 4. Każdy uczestnik może przesłać elektronicznie najwyżej jedno zdjęcie.
 5. Zdjęcia należy przesłać w formie elektronicznej na adres: promocja@dobrcz.pl do dnia 15.02.2018 roku (niedziela) z podaniem imienia i nazwiska. Wymagania techniczne zdjęcia: rozmiar - rozdzielczość min. 1024x768 pikseli. Typ: jpg. Zdjęcia bez obróbki za pomocą filtrów. W tytule maila należy napisać: Konkurs - "Z logo Gminy Dobrcz w tle".
 6. Informacja o wynikach konkursu zostanie zamieszczona na stronie internetowej urzędu gminy www.gminadobrcz.pl oraz na fb@DobrczGmina do dnia 28.02.2019 roku.
 7. Najciekawsze zdjęcia będą zaprezentowane na stronie internetowej urzędu gminy www.gminadobrcz.pl oraz na fb@DobrczGmina.
 8.  Kryteria oceny:
  - oryginalne ujęcie tematu - walory estetyczne zdjęcia - zgodność z tematyką konkursu
 9. Prace konkursowe będzie oceniać komisja konkursowa powołana przez wójta Gminy Dobrcz.
 10. Uczestnik konkursu jest zobowiązany do przestrzegania przepisów prawa autorskiego przy doborze materiałów. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne ze złożeniem oświadczenia o treści: „Oświadczam, że jestem autorem nadesłanego na konkurs pt.: „Emocje” zdjęcia, jak również posiadam do niego wyłączne prawa autorskie, a wszystkie osoby widniejące na fotografii wyrażają zgodę na ich opublikowanie przez Organizatora konkursu”
 11. Przesłanie swojej pracy przez autora jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu oraz zgodą na publikację danych osobowych z podaniem imienia, nazwiska oraz przedstawieniem wizerunku na zdjęciach publikowanych na wystawie pokonkursowej.
 12.  Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe, w tym nagroda główna – tablet.

Galeria

 • Powiększ zdjęcie