SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM REKOLEKCJI
CZAS REKOLEKCJI
Czwartek 7 marzec 2019r.
7:00 – 8:00 świetlica E. Cysewska
Od 7:20 – p. R. Śliwa
KLASY 6-8 I GIMNAZJUM
REKOLEKCJE W KOŚCIELE: 8:30 – 9:15
Opieka nad uczniami przed, po i podczas rekolekcji – od 8:00 do 9:45 wychowawcy,
w zastępstwie kl.6a – p. J. Pytlewicz
8:15 zbiórka uczniów w szkole i wspólne przejście z wychowawcą do kościoła
9:30 – 9:45 posiłek R. Śliwa
9:50 odwóz klasy 6-7
EGZAMIN PRÓBNY Z MATEMATYKI
KLASA 8 |
KLASY III |
||
10:00 – 11:40 sala 113 |
10:00 – 12:30 sala 112 |
10:00 – 11:30 sala 115 |
10:00 – 12:15 sala 110 |
M. Borkowska A. Kaszyńska |
M. Rywolt K. Gościk |
A. Zielińska A. Maniewska |
J. Kontna S. Wegner |
Opieka nad uczniami po wyjściu z egzaminu próbnego sala 119: I. Nadolna, A. Biernacka
KLASY 0-5 SP
REKOLEKCJE W KOŚCIELE: 11:15 – 12:00
11:00 zbiórka uczniów w szkole i wspólne przejście z wychowawcą do kościoła
Opieka nad uczniami przed, po i podczas rekolekcji – od 11:00 do 12:45 wychowawcy
12:15 – 12:30 posiłek A. Osak
12:45 odwóz uczniowie klas 0-5 SP oraz 8 SP i III gimnazjum
Zajęcia świetlicowe |
świetlica |
|
8:00 – 9:30 |
B. Hałas, J. Stawska |
E. Bizoń, |
9:30 – 11:00 |
M. Marynowska, K. Pytlik, |
A. Osak, W. Nowińska, |
Od 11:00 do 12:45 świetlica p. R. Mądry, p. S. Wegner
12:45 – 16:00 świetlica p. R. Mądry
Piątek 8 marzec 2019r.
7:00 – 8:00 świetlica: p. M. Modry
Od 7:20 – p. J. Ryńska
KLASY 6-8 I GIMNAZJUM
REKOLEKCJE W KOŚCIELE: 8:30 – 9:15
8:15 zbiórka uczniów w szkole i wspólne przejście z wychowawcą do kościoła
Opieka nad uczniami przed, po i podczas rekolekcji – od 8:00 do 9:45 wychowawcy,
w zastępstwie kl.6a – p. J. Pytlewicz
9:30 – 9:45 posiłek
9:50 odwóz klasy 6-8
EGZAMIN PRÓBNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
KLASY III |
|
9:45 – 10:45 sala 115 |
9:45 – 11:00 P. PODSTAWOWY sala 110 |
E. Cysewka M. Borkowska |
R. Śliwa T. Ostrzołek |
11:05 – 12:05 P. ROZSZERZONY |
11:05 – 12:35 P. ROZSZERZONY |
D. Strzyżewski J. Ryńska |
P. Michałowski M. Rywolt |
Opieka nad uczniami po wyjściu z egzaminu próbnego sala 119: A. Zielińska, R. Śliwa
KLASY 0-5 SP
REKOLEKCJE W KOŚCIELE: 11:15 – 12:00
11:00 zbiórka uczniów w szkole i wspólne przejście z wychowawcą do kościoła
Opieka nad uczniami przed, po i podczas rekolekcji – od 11:00 do 12:45 wychowawcy
w zastępstwie kl.4a – p. E. Tobolewska, kl. 5b – p. J. Kontna
12:15 – 12:30 posiłek A. Osak
12:45 odwóz uczniowie klas 0-5 SP i III gimnazjum
Zajęcia świetlicowe |
dzieci młodsze |
dzieci starsze (s.9) |
|
8:00 – 9:30 |
M. Marynowska, W. Nowińska, |
M. Borkowska, M. Modry |
|
9:30 – 11:00 |
K. Pytlik, E. Bizoń, |
A. Osak, J. Kontna |
|
Od 11:00 do 12:45 świetlica p. R. Mądry, p. T. Ostrzołek
12:45 – 16:00 świetlica p. R. Mądry
Poniedziałek 11 marca 2019r.
PRZYJAZD UCZNIÓW DO SZKOŁY OK 11:00
6 - 8 i III gimnazjum |
3-5 SP oraz 0 i 2b |
1 SP i 2a |
11:15 – 11:45 NAWIEDZENIE OBRAZU |
11:00 – 11:45 zajęcia świetlicowe |
8:00 – 12:00 wyjazd do Multikina klas 1a, 1b i 2a |
12:00 – 13:15 zajęcia świetlicowe |
11:45 – 12:15 NAWIEDZENIE OBRAZU |
|
12:00 posiłek |
12:15 – 13:15 zajęcia świetlicowe |
12:15 – 12:45 NAWIEDZENIE OBRAZU |
|
12:30 posiłek |
13:00 posiłek |
13:15 odwóz |
ŚWIETLICA:
7:00 – 8:00 p. J. Kontna
Zajęcia świetlicowe |
dzieci młodsze |
dzieci starsze (s.9) |
|
8:00 – 9:30 |
W. Nowińska, E. Wieczorek |
M. Borkowska, J. Kontna, |
|
9:30 – 11:00 |
E. Bizoń, M. Marynowska, E. Cysewska |
K. Harkot, J. Pytlewicz, D. Strzyżewski, P. Michałowski |
|
11:00 – 12:15 |
R. Mądry, O. Ptak |
J. Pytlewicz, |
|
12:15 – 13:15 |
R. Mądry, O. Ptak, T. Ostrzołek |
K. Harkot, M. Rywolt, I. Nadolna, A. Kaszyńska |
13.15 - 14:00 p. R. Mądry, p. S. Wegner, p. T. Ostrzołek, M. Rywolt
14:00 – 16:00 p. S. Wegner
POSIŁEK:
12:00 – p. R. Śliwa
12:30 – p. J. Pytlewicz
13:00 – p. B. Hałas
Opieka nad uczniami przed, po i podczas rekolekcji :
od 11:00 do 12:15 wychowawcy klas 6 - 8 i III gimnazjum
od 11:30 do 12:45 wychowawcy klas 3-5 oraz 2b i 0
do 13:15 wychowawcy klas 1a, 1b i 2a
Zbiórka uczniów w szkole i wspólne przejście z wychowawcą do kościoła:
11:00 klasy 6 - 8 i III gimnazjum
11:30 klasy 3-5 oraz 2b i 0
ŚWIETLICA W CZASIE REKOLEKCJI CZYNNA OD 7:00 DO 16:00