Dziewczęta SP Dobrcz wygrywają mistrzostwo powiatu bydgoskiego w koszykówce!

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
22 marca 2023

22 marca 2023r w hali soleckiego OSiR-u rozegrano mistrzostwa powiatu bydgoskiego w koszykówce dziewcząt. Po tytuł mistrzyń sięgnęły reprezentantki SP Dobrcz, które zwyciężyły turniej z kompletem zwycięstw. Zespół z Dobrcza pokonał kolejno: SP Łochowo 14:5 , Solec Kujawski 30:6 i SP Żołędowo 18:10 Drugie miejsce w zawodach wywalczyły dziewczęta z Łochowa, trzecie dla Żołędowa i czwarte dla Solca Kujawskiego.

Reprezentacja dziewcząt, którą opiekuje się Paweł Michałowski wystąpiła w składzie: Małgorzata Węglarz, Julia Majchrzak, Wiktoria Żyśko, Kinga Kaszubowska, Iga Borkowska, Agata Małecka, Weronika Bagniewska, Antonina Holtz.

Dla reprezentacji dziewcząt z Dobrcza to kolejny tytuł mistrzyń powiatu bydgoskiego w tym roku szkolnym . Wcześniej triumfowały w piłce ręcznej, w której to osiągnęły bardzo duży sukces- zajmując czwarte miejsce w finale Województwa Kujawsko-Pomorskiego.