SPIS ZAJĘĆ

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH

semestr II rok szkolny 2018/2019

 

Rodzaj zajęć

Dla kogo?

Kiedy?

Kto prowadzi?

Koło Miłośników Książek

6

Poniedziałek

13:50 – 14:35

Sala 104

Renata Śliwa

Koło polonistyczne

4-5

Poniedziałek

co 2 tygodnie

14:40 – 15:25

Sala 114

Małgorzata Borkowska

Koło z języka angielskiego

5-6

Wtorek

13:50 – 14:35

Sala 112

Katarzyna Harkot

Koło przyrodnicze

4-6

Wtorek

13:50 – 14:35

Sala 110

Agnieszka Wojna

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z chemii i biologii

III gimnazjum

Wtorek

co 2 tygodnie

14:40 – 15:25

Sala 118

Violetta Wyrzykowska

Koło dziennikarskie

4 – 8

gimnazjum

Środa

przerwa

12:35 – 12:55

Sala 116

+ warsztaty wg potrzeb

 

Iwona Nadolna

Małgorzata Borkowska

Koło ekologiczne

7-8
i gimnazjum

Środa

7:15 – 7:45

Sala 118

Violetta Wyrzykowska

Szkolne Koło Wolontariatu

7-8 i gimnazjum

Środa

przerwa

11:30 – 11:50

Sala 103

Elżbieta Tobolewska Agnieszka Kawińska

 

Chór szkolny

4 – 8

 

Środa lub Czwartek

14:40 – 15:25

s.9

Katarzyna Gościk

Koło biblijne

4-8

Czwartek

7:15 – 7:55

Sala 9

Barbara Migocka

Konsultacje matematyczne

5-7 i III gimnazjum

Czwartek

7:20 – 7:55

Sala 113

Anna Osak

Koło plastyczne

4-6

Czwartek

12:40 – 13:40

Sala 115

Aleksandra Kaszyńska - Łoboda

Zajęcia wspierające
z matematyki

4

Czwartek

13:50 – 14:35

Sala 116

Joanna Pytlewicz

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki

8

Piątek

7:05 – 7:55

Sala 116

Dariusz Strzyżewski

Koło matematyczne

5 - 7

Piątek

7:15 – 7:55

Sala 113

Anna Osak

Koło matematyczne

4 - 6

Piątek

7:15 – 7:55

s. 119

Joanna Pytlewicz

Koło polonistyczne

8

Piątek

8:00 – 8:45

Sala

Renata Śliwa

Koło wędkarskie

4 – 8 i gimnazjum

Piątek

13:50 – 14:35

Sala 116

Wiosną piątek

16:00 – 18:00

nad jeziorem

 

Dariusz Strzyżewski

Zajęcia sportowe – piłka ręczna

6-8 i gimnazjum

Piątek

14:40 – 16:30

Sobota

10:00 – 12:00

Paweł Michałowski

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z fizyki

III gimnazjum

Piątek

7:15 – 7:45

Sala 118

Anna Biernacka

Konsultacje z biologii i chemii

7-8 i III

gimnazjum

Piątek

14:40 – 15:25

Sala 118

Violetta Wyrzykowska

KLASY 1 – 3 SP

BYSTRZAKI

Zajęcia rozwijające zdolności uczniów

3

Poniedziałek
i środa

11:30 – 11:50

Sala 2

Milena Marynowska – Mróz

Kółko matematyczne

2a

Środa

11:50 – 12:35

czytelnia

Joanna Stawska

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne

2b

Środa

7:15 – 7:45

Sala 16

Ewa Cysewska

Zajęcia wspierające

0

Czwartek

7:30 – 7:55

Sala 8

Ewa Bizoń

 

Pliki do pobrania