KADRA SZKOŁY

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

    mgr Agnieszka Kawińska

Dyrektor Szkoły Podstawowej,
pedagog szkolny, rewalidacja, doradca zawodowy

----------

mgr Agnieszka Wojna

Zastępca Dyrektora Szkoły Podstawowej,
przyroda, biologia, wychowanie do życia w rodzinie

----------

mgr Iwona Nadolna

język polski, terapia pedagogiczna

----------

 

mgr Małgorzata Borkowska

język polski, terapia pedagogiczna

----------

 

mgr Renata Śliwa

język polski, historia

---------

 

mgr Aleksandra Zielińska

język angielski, logopedia

----------

 

mgr Katarzyna Harkot

język angielski, rewalidacja

----------

mgr Aleksandra Wojciechowska

język angielski, zajęcia artystyczne

----------

 

mgr Alina Murawka

wychowawca świetlicy

---------

mgr Jolanta Kontna

historia, wychowanie do życia w rodzinie

---------

 

mgr Marcin Rywolt

geografia, WOS, edukacja dla bezpieczeństwa

----------

 

mgr Elżbieta Tobolewska

pedagog szkolny, religia, rewalidacja

---------

 

mgr inż. Barbara Migocka

religia, chemia, socjoterapia, wychowanie do życia w rodzinie

----------

mgr Joanna Pytlewicz

matematyka, informatyka, socjoterapia, zajęcia techniczne

----------

mgr Anna Osak

matematyka, fizyka

----------

 

mgr Dariusz Strzyżewski

matematyka, wychowanie do życia w rodzinie, terapia pedagogiczna

----------

mgr Aleksandra Kaszyńska – Łoboda

informatyka, plastyka, zajęcia techniczne, zajęcia artystyczne

--------

mgr Aleksandra Trella

muzyka, informatyka, plastyka, zajęcia artystyczne

---------

 

mgr Anna Biernacka

technika, fizyka, wychowanie fizyczne, zajęcia techniczne

--------

 

mgr inż. Violetta Wyrzykowska

biologia, chemia, przyroda

---------

 

mgr Mariusz Modry

wychowanie fizyczne, rewalidacja

---------

mgr Paweł Michałowski

wychowanie fizyczne

----------

mgr Roberty Mądry

wychowanie fizyczne, technika, zajęcia techniczne

---------

mgr Katarzyna Antkowiak

nauczyciel przedszkolny, logopedia

----------

 

 

mgr Ewelina Adamczyk-Cękała

 

nauczyciel przedszkolny

 

----------

 

mgr Ewa Bizoń

nauczyciel przedszkolny, logopedia

----------

mgr Paulina Kapsa

nauczyciel nauczania początkowego

----------

mgr Beata Hałas

nauczyciel nauczania początkowego

---------

mgr Joanna Stawska

nauczyciel nauczania początkowego

---------

mgr Katarzyna Pytlik

nauczyciel nauczania początkowego

---------

mgr Ewelina Modra

nauczyciel nauczania początkowego

------------

mgr Milena Marynowska - Mróz

nauczyciel nauczania początkowego

----------

mgr Ewa Krawczyk

biblioteka szkolna

----------

mgr Sylwia Wegner

język niemiecki

----------

mgr Iga Parkitna

psycholog szkolny

----------

mgr Ewa Cysewska

świetlica, biblioteka szkolna

----------

mgr Oliwia Ptak 

nauczyciel nauczania początkowego

---------- 

 

mgr Katarzyna Gościk

nauczyciel muzyki 

---------- 

 

mgr Ewelina Molendowicz

nauczyciel wspomagający

---------- 

lic. Magdalena Osak

pomoc nauczyciela

---------- 

Edyta Kucińska

pomoc nauczyciela

---------- 

 

Danuta Rambowicz

sekretariat

 ----------

 

Dorota Jasińska

sekretariat

 ----------