SAMORZĄD UCZNIOWSKI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Skład Samorządu Uczniowskiego

w roku szkolnym 2022/2023

 

Przewodniczący: Wiktor Krysiński


Zastępca: Marika Kuberska

 

 

 

Artykuły

Pierwszy Dzień Wiosny Witajcie w naszej bajce....

Przejdź do - Pierwszy Dzień Wiosny Witajcie w naszej bajce....

   Dzisiejszy dzień na zawsze pozostanie w naszej szkolnej historii jako niezapomniana odsłona kreatywności, radości i wspólnoty. Wasze entuzjastyczne przyjęcie wiosny było spektakularne i poruszyło serca wszystkich, którzy mieli przyjemność być tego częścią. 

Czytaj więcej o: Pierwszy Dzień Wiosny Witajcie w naszej bajce....

JUZ W NAJBLIŻSZY CZWARTEK...

Drodzy,

    Z ogromną radością ogłaszamy, że 21 marca w naszej szkole będzie obchodzony niezwykły dzień - Pierwszy Dzień Wiosny oraz Dzień Bez Plecaka! To wyjątkowa okazja do wspólnego świętowania, wyrażania siebie poprzez kolorową ekspresję.
Serdecznie zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do tej zabawy! W tym dniu nie ma ograniczeń - pokażcie swoją kreatywność w wyborze stroju, a także w sposobie pakowania swoich przyborów szkolnych. Pamiętajcie, że nie ma plecaków, ale jest mnóstwo innych pomysłów!
        
Czytaj więcej o: Drodzy,

Temu, kto kocha bezwarunkowo, niech będzie oddana wdzięczność!

Przejdź do - Temu, kto kocha bezwarunkowo, niech będzie oddana wdzięczność!

   Uczniowie naszej szkoły postanowili przyjąć to motto do serca i ruszyć z pomocną dłonią w stronę tych, którzy potrzebują nieco więcej miłości - naszych futrzanych przyjaciół ze schroniska w Pruszczu. Jednak nie zatrzymaliśmy się jedynie na słowach. Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu uczniów, rodziców oraz wsparciu szkolnego wolontariatu, udało się zorganizować walentynkową dyskotekę pełną miłości i empatii. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, które stanowiło jednocześnie akcję wspierającą szkolny wolontariat, zebraliśmy imponującą sumę 250 złotych. 

Czytaj więcej o: Temu, kto kocha bezwarunkowo, niech będzie oddana wdzięczność!

Dyskoteka Walentynkowa - Samorząd Uczniowski nie zwalnia tempa!

Przejdź do - Dyskoteka Walentynkowa - Samorząd Uczniowski nie zwalnia tempa!
    8 lutego popołudniowa dyskoteka w Szkole Podstawowej w Dobrczu zorganizowana przez Samorząd Uczniowski była prawdziwym festiwalem radości! DJ ZICO stworzył magiczną atmosferę, a uczniowie razem z opiekunami wprowadzili szaloną energię na parkiet.
 
Dziękujemy serdecznie w imieniu uczniów @DJ/Wodzirej Zico Marcin Piotrowski za profesjonalne poprowadzenie dyskoteki walentynkowej .
 
Dziękujemy za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie w życie szkoły.
 Uczniowie , prowadzeni przez DJ-a, stworzyli wspólne niezapomniane chwile tańca i zabawy. Sto lat odśpiewane jubilatom Zuzi Stachowicz i Emilii Brzezińskiej brzmiało jak melodyjne życzenia w rytmie muzyki. Ogromna energia na parkiecie nie słabła, tworząc niezapomniany dzień pełen radości i wspólnego świętowania.
Czytaj więcej o: Dyskoteka Walentynkowa - Samorząd Uczniowski nie zwalnia tempa!

Klasowy Anioł

Przejdź do - Klasowy Anioł
 
  Przed świętami Samorząd Uczniowski przeprowadził wybory aniołów w klasach 4-8. Wyniki głosowania zostały przedstawione podczas Jasełek szkolnych, które odbyły się w czwartek 21.12.
Zadaniem każdej klasy było wytypowanie jednej osoby, która zasługuje na tytuł klasowego Anioła, czyli osoby, która wyróżnia się spośród innych swoim pozytywnym zachowaniem: gotowa nieść pomoc, pełna współczucia, chętnie odpowiada na potrzeby innych, jest łagodna w słowach i gestach.
Tytuł klasowego Anioła:
4a -Zofia Mess
4b - Kinga Górniak
5a - Franciszek Osak
5b - Zuzanna Trojanowska
6a - Ines Ściesińska
6b - Jagoda Bonk
7a - Alicja Jendruszewska
7b - Marta Kuberska
8 - Martyna Sobala
 
Czytaj więcej o: Klasowy Anioł

Świąteczne selfie

Przejdź do - Świąteczne selfie

    W naszej szkole rozpoczęliśmy przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

    We wtorek 12 grudnia  na szkolnym korytarzu pojawiła się fotobudka. Każdy mógł wykonać sobie selfie i poczuć świąteczny nastrój pozując do zdjęcia w przygotowanej przez samorząd fotobudce.

 

Czytaj więcej o: Świąteczne selfie

7a Mikołajkowy Dzieṅ Słodyczy-fotorelacja

Przejdź do - 7a Mikołajkowy Dzieṅ Słodyczy-fotorelacja