Gramy w piłkę ręczną

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
19 maja 2024

  17 maja 2024 r. reprezentantki ZSP w Dobrczu wzięły udział w VI turnieju piłki ręcznej dziewcząt „Kmicic Handball Cup” w Unisławiu.

  Była to już szósta edycja towarzyskiego turnieju piłki ręcznej dziewcząt szkół podstawowych organizowanego przez klub” Kmicic Unisław”.

    Tym razem grano w kategorii młodszych dziewcząt klas 4-6. W zawodach udział wzięło pięć zespołów: UKS Dąbrowa Chełmińska, SP Kijewo, SP Dobrcz i dwie drużyny z Unisławia : (5 klasa i 6 klasa). Niestety naszym zawodniczkom nie przyszło stanąć na podium jak to bywało w latach poprzednich.

   Przegraliśmy wszystkie mecze,ale zdobyliśmy cenne doświadczenie które z pewnością zaprocentuje w kolejnych zmaganiach sportowych. Zespół z Dobrcza to w większości czwartoklasistki, które dzielnie stawiły dziś opór swoim starszym przeciwniczkom.

   VI turniej Kmicic Handball Cup zwyciężyły z kompletem punktów zawodniczki z Dąbrowy Chełmińskiej.

    ZSP Dobrcz wystąpił w składzie: Zofia Mes, Anastazja Osałkowska , Marcelina Piotrowska, Marcelina Sitkiewicz, Oliwia Szperkowska, Jagoda Boruta, Kinga Górniak, Marta Wilczyńska, Antonina Kokoszewska (wszystkie klasa 4), Amelia Mik, Katarzyna Ossowska, Gabriela Gaca , Lidia Bukowska, Zuzanna Strógalska, Marika Kuberska (klasa 5). Opiekunem zawodniczek z Dobrcza jest Paweł Michałowski.

Paweł Michałowski

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Handball Kmicic Cup-Unisłaaw

  Handball Kmicic Cup-Unisłaaw

 • Powiększ zdjęcie Turniej w Unisławiu

  Turniej w Unisławiu

 • Powiększ zdjęcie Turniej w Unisławiu

  Turniej w Unisławiu

 • Powiększ zdjęcie Turniej w Unisławiu

  Turniej w Unisławiu