Świąteczna niespodzianka!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
6 stycznia 2019

   Od listopada 2018 roku trwała zbiórka laurek dla chorej na białaczkę Mai. Przez miesiąc udało nam się uzbierać około 60 kartek z życzeniami i obrazkami oraz 5 pluszowych pand. 

 

     19 grudnia 2018 wraz z Martą Januszewską udałam się do dziewczynki w celu przekazania jej niespodzianki. Gdy weszłyśmy do Mai, było widać zaskoczenie na jej twarzy. Nie wiedziała do końca, po co do niej przyszłyśmy. Wręczając jej wielka torbę, z której wystawały głowy pluszowych pand, zobaczyłyśmy uśmiech. Dziewczynka od razu zaczęła wyciągać misie oraz laurki. Usiadłyśmy i zaczęłyśmy razem z nią przeglądać kartki i czytać jej życzenia. W międzyczasie powiedziałyśmy jej, że są to upominki od uczniów naszej szkoły. Po zapoznaniu się z treścią każdej z około sześćdziesięciu laurek Maja pokazała nam swój pokój. Był on cały w pandy, poduszki, puzzle, pluszaki itp. Pobawiłyśmy się z dziewczynką oraz porozmawiałyśmy. Po dwugodzinnej wizycie pożegnaliśmy się z nią, a także jej rodzicami, otrzymałyśmy jeszcze pyszne podziękowania w postaci pierników i udałyśmy się do domu.

    Organizacja zbiórki dla Mai była warta jej uśmiechu i podziękowań ze strony jej rodziców. Mimo swojej choroby jest uśmiechnięta, zabawna i nie straciła  radości, jaką miała przedtem. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas na zrobienie przyjemności tej cudownej dziewczynce.                 Laura Jasik kl. IIIa

Galeria

  • Powiększ zdjęcie