SP Dobrcz z brązowym medalem

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
13 listopada 2019

Podczas Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego w mini piłce ręcznej chłopców reprezentanci Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Dobrczu wywalczyli brązowe medale.

W turnieju w Łochowie nasi zawodnicy oprócz gospodarzy za przeciwników mieli: SP Dąbrowa Chełmińska, SP Niemcz, SP Brzoza Bydgoska. W zawodach udział wzięło pięć drużyn i grano systemem każdy z każdym. Niepokonaną drużyną i triumfatorem tych rozgrywek została drużyna z Łochowa. Drugie miejsce zajęła Dąbrowa Chełmińska, trzecie Dobrcz, czwarte Niemcz ,piąte Brzoza Bydgoska.

Naszą szkołę w tym turnieju reprezentowali : Marcin Bogusławski, Mikołaj Kikel, Mateusz Kiciński, Gracjan Górniak, Michał Filipek -Kaźmierczak,  Benjamin Batka, Bartosz Brążkiewicz, Mateusz Papke, Tymoteusz Michałek, Mateusz Smolińska, Wiktor Finc. Drużyną opiekował się Paweł Michałowski.

Wyniki naszej drużyny:      Dobrcz- Dąbrowa Chełmińska 5-6,  Dobrcz- Brzoza Bydgoska 10-1,        Dobrcz -Łochowo 6-15, Dobrcz – Niemcz 4-2.